پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

۴۹۲کیلومتر از راه‌های استان قزوین خط کشی شد


مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۴۹۲ کیلومتر از مسیرهای ارتباطی این استان با استفاده از رنگ سرد و گرم خط کشی شده است.

تاریخ انتشار: 1399/05/07

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین جواد حق لطفی افزود: ۲۶۰ کیلومتر از این عملیات با استفاده از تیم های امانی  و ۲۳۰ کیلومتر به صورت پیمانی انجام شده است.

وی اضافه کرد:امسال در مجموع عملیات خط کشی و تجدید خطوط محو شده در سطح هزار و ۵۰۰کیلومتر از راه های حوزه استحفاظی این استان با هزینه ای بالغ بر ۴۵میلیارد ریال انجام خواهد شد.
حق لطفی، نصب و بهسازی 2هزار و ۹۵عدد علایم ایمنی راه ها  شامل اخطاری و انتظامی و نصب  3۴۳ عدد تابلوی اطلاعاتی با اولویت نقاط پرتصادف و راه‌های گردشگری را از دیگر اقدامات این اداره کل در راستای ارتقای ایمنی جاده‌ها عنوان کرد.
وی همچنین با اشاره به ارتقای حفاظ ایمنی میانه راه‌ها و نواحی پل و پرتگاهی و بهسازی حفاظ‌های موجود گفت: در همین راستا طی چهار ماهه نخست امسال 21کیلومتر نیوجرسی بتنی و 44 کیلومتر گاردریل در سطح راه‌‌های استان نصب شده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین افزود: در این مدت همچنین 244 مورد تجاوز به حریم راه و ساخت و ساز غیر مجاز در این استان شناسایی و برای 91مورد از تخلفات اخطار و توقف ساخت صادر شد.مشخصات:
نظرات: *