پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

توسعه و تکمیل راه های روستایی در قزوین با ورود بسیج سازندگی سرعت می‌گیرد


مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: تکمیل، توسعه و بهسازی چند پروژه راه روستایی این استان به بسیج سازندگی واگذار خواهد شد.

تاریخ انتشار: 1399/05/06

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین، جواد حق لطفی در نشست مشترک  با رییس سازمان بسیج سازندگی قزوین افزود: بسیج سازندگی برای محرومیت زدایی از مناطق محروم و صعب العبور اقدامات بزرگی در حوزه های مختلف عمرانی و فرهنگی انجام داده که نشاندهنده شایستگی این نهاد و جهادگران آن است.
وی اضافه کرد: در حوزه توسعه، تکمیل و بهسازی راه های روستایی نیز که از سال جاری تمام آن به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای واگذار شده، آمادگی کافی جهت پیمان سپاری آن به بسیج سازندگی وجود دارد.
وی گفت: امسال اعتبارات ملی در حوزه راه های روستایی، به صورت استانی تعریف شده که سهم قزوین از این اعتبارات چهار میلیارد تومان است.
رییس بسیج سازندگی استان قزوین نیز در این نشست آمادگی کامل این نهاد را جهت اجرای طرح های تکمیل راه های روستایی اعلام کرد و گفت: بسیج سازندگی از تمام ظرفیت ها برای اجرای طرح های تکمیل راه های روستایی در جهت محرومیت زدایی استفاده خواهد کرد.
سرهنگ مهدی صادق پور افزود: در حال حاضر نیز 12 طرح از پروژه های راه های روستایی توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی در حال انجام است.​مشخصات:
نظرات: *