پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

اصلاح 900عدد انواع تابلوهای اخطاری در جاده های استان قزوین


رئیس اداره توسعه ایمنی و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین از نصب 900عدد متر مربع انواع تابلوهای اخطاری و انتظامی از ابتدای سال جاری تاکنون در راه‌های استان خبر داد.

تاریخ انتشار: 1399/04/30

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین، امیر علی‌پور افزود:همچنین ۴۵۰ متر مربع تابلوهای اطلاعاتی اصلاح و  در سطح محورهای حوزه استحفاظی استان نصب شده است.

وی اضافه کرد: این اقدام در راستای استفاده صحیح و مناسب و بهینه از علائم و تجهیزات ایمنی موجود و صرفه جویی در هزینه‌ها از ابتدای سال جاری در دستور کار قرار گرفت.
علی‌پور ادامه داد:در فرایند مرتب سازی این تابلوها، صفحات تابلوهای مخدوش و یا بلااستفاده احصا و جمع آوری  و با بررسی مجدد  نقاط  و محور مورد نظر، تابلوهای جدید با استفاده از صفحات قدیمی و برچسب جدید طراحی و ساخته شد.
وی گفت: وجود علائم و تابلوهای اخطاری و انتظامی با ارتقای ایمنی مسیرها و تسهیل در تردد خودروها نقش زیادی در کاهش حوادث جاده‌ای و تلفات ناشی از آن داشته و در جهت فرهنگسازی و تشویق کاربران به رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی نیز موثر است.

رئیس اداره توسعه ایمنی و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین افزود: سالانه حدود ۶ هزار عدد تابلوی جدید و ۱۲۰۰ متر مربع تابلوی اطلاعاتی جدید در راه‌های استان نصب می‌شود که هزینه آن به طور تقریبی ۲۰ میلیارد ریال است.مشخصات:
نظرات: *