پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین معرفی شد


در مراسمی با حضور جواد حق لطفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین، معاون حمل و نقل این اداره کل معرفی شد.

تاریخ انتشار: 1399/04/26

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین، در این آیین که جمعی از معاونان و روسای ادارات کالا و مسافر، حراست، پایانه بار و مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای استان نیز در آن حضور داشتند ضمن تقدیر از خدمات جبار قهاری، علیرضا معیری پور به عنوان معاون جدید حمل و نقل معرفی شد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین در این مراسم با تبیین سیاست های حوزه حمل و نقل، فعالیت در این بخش را از حساس‌ترین بخش ها دانست و گفت: تمام موارد و برنامه ها در بخش های مختلف حمل و نقل از جمله حمل مسافر و کالا، تامین لاستیک و گشت‌های کنترل جاده ای همگی باید با تیزبینی رصد و انجام شود.
جواد حق لطفی بر حفظ و تقویت ارتباط حوزه حمل و نقل با تشکل‌های صنفی، رانندگان و شرکت‌های حمل و نقل تاکید کرد و افزود: در این راستا رسیدگی به مسائل و پاسخگویی به مطالبات رانندگان، اصناف، شرکت‌ها و انجمن ها یکی از اولویت های مهم در معاونت حمل و نقل است که انتظار می‌رود با جدیت از سوی معاون جدید حمل و نقل مورد پیگیری قرار گیرد.
حق لطفی افزود:حضور حدود ۱۵ هزار فعال در این حوزه در انجمن های صنفی وشرکت ها  ظرفیت موثری برای بهره گیری از تجربیات ارزنده آن در جهت تصمیم گیری، برنامه ریزی و اجرای بهتر امور است که معاونت حمل و نقل می‌تواند از آن استفاده کند.​

علیرضا معیری پور پیش از این ریاست مرکز مدیریت راه‌ها و حمل و نقل جاده ای استان قزوین را عهده دار بود.مشخصات:
نظرات: *