پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

مشکلات عرضه لاستیک ناوگان باری و مسافری استان قزوین بررسی شد


نشست کمیسیون امنیتی و انتظامی استان قزوین به منظور بررسی مشکلات توزیع لاستیک و بررسی مسایل رانندگان حمل و نقل کالا و مسافر جاده‌ای در استانداری قزوین برگزار شد.

تاریخ انتشار: 1399/04/05

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین این نشست با ریاست ابوالفضل مرادی مدیرکل امنیتی و انتظامی استان، جواد حق لطفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای، نمایندگان سازمان صنعت معدن و تجارت قزوین و تعزیرات حکومتی و رییس صنف لاستیک فروشان برگزار شد.
در این نشست با توجه به موقعیت ویژه استان قزوین در حوزه کشاورزی و صنعتی و نیاز به ناوگان حمل بار جهت جابجایی محصولات تولیدی به استان های دیگر، بر پیگیری افزایش سبد سهمیه لاستیک استان قزوین از وزارت صنعت، معدن و تجارت تاکید شد.
همچنین مقرر شد به منظور جلوگیری از هرگونه سوء استفاده در بخش صدور حواله لاستیک خودروهای سنگین با تشکیل تیم نظارتی مشترکی از راهداری و حمل و نقل جاده ای، صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی حواله های صادر شده لاستیک مورد کنترل قرار گیرد.

در پایان این نشست نیز مقرر شد میزان مصرف لاستیک تا پایان سال 1399 برآورد و جمع بندی و به اداره کل امنیتی و انتظامی استان قزوین ارسال شود.مشخصات:
نظرات: *