پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

طرح ارتقای روکش آسفالت راه‌های شریانی کشور با جدیت ادامه خواهد یافت


معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور گفت: اجرای نهضت سراسری لکه گیری و روکش آسفالت راه‌های شریانی کشور که از اردیبهشت ماه آغاز شده است با جدیت ادامه خواهد یافت.

تاریخ انتشار: 1399/03/08

 به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین، رضا اکبری روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از آزادراه قزوین کرج و قزوین _بویین زهرا_ساوه افزود: تامین ایمنی عبور و مرور، کاهش استهلاک وسایل نقلیه، کاهش مصرف سوخت و حراست از سرمایه گذاری های کلان کشور از جمله مزایا و دستاوردهای اجرای این طرح ملی است که از اردیبهشت ماه آغاز شده است. 

وی بر توجه ویژه به موضوع لکه گیری و روکش آسفالت راه‌های استان قزوین به ویژه در محور قزوین _بویین زهرا_ساوه تاکید کرد و ادامه داد: این طرح باید با دقت و سرعت انجام شود و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای نیز در این زمینه حمایت‌های لازم را از استان قزوین خواهد داشت. 

اکبری در ادامه سفر به قزوین  همچنین از اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان قزوین و انبار تجهیزات نیز بازدید و بر ساماندهی تابلوها و علائم ایمنی موجود در ادارات تاکید کرد. 

بررسی و اتخاذ تصمیم برای حفاظ میانی آزادراه قزوین-زنجان در محدوده دولت آباد به سمت کهک نیز از دیگر مواردی بود که  مورد تاکید معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای قرار گرفت.مشخصات:
نظرات: *