پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​اهدای تعداد40 عدد کلاه ایمنی به راکبین موتور سیکلت روستاهای مورآباد و گیل زبر از توابع شهرستان آبیک


رضا پردل رییس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین از اهدای تعداد 40 عدد کلاه ایمنی به راکبین موتورسیکلت روستاهای مورآباد و گیل زبر از توابع شهرستان آبیک خبر داد.

تاریخ انتشار: 1398/07/14

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین، رضا پردل با اعلام این خبر گفت: متاسفانه سالانه تعداد زیادی از هموطنان در حوادث رانندگی در کشور جان خود را از دست می دهند که بخش اعظم آن ناشی از عدم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و مربوط به عامل انسانی است که بخشی از این حوادث مربوط به عدم استفاده راکبین موتورسیکلت از کلاه ایمنی می باشد.
رییس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت: با وجود اهدای کلاه ایمنی برای تامین سلامت موتورسیکلت سواران باید در جهت فرهنگ سازی و نهادینه شدن این باور بویژه در بین قشر جوان تلاش گردد.
وی تصریح کرد: هدف از اهدای کلاه ایمنی به موتورسواران ترویج استفاده از کلاه ایمنی و فرهنگ صحیح موتورسواری است.
در مراسم اهدا کلاه  ایمنی به موتورسیکلت سواران روستای مورآباد شهرستان آبیک فرمانده پلیس راه استان قزوین، رییس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، رییس پلیس راه قزوین-تهران(جاده قدیم) و رییس شورای اسلامی روستاهای مورآباد و گیل زبر حضور داشتند.مشخصات:
نظرات: *