پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین

:

اخبار: قهاری معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین از برگزاری جلسه ارتقای ايمني و ترافیک محورهای مواصلاتی شهرستان تاکستان با حضور معاون دفتر آمار، ایمنی و ترافیک سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و دیگر مسئولان این شهرستان خبر داد.


برگزاری جلسه ارتقای ایمنی و ترافیک شهرستان تاکستان


قهاری معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین از برگزاری جلسه ارتقای ايمني و ترافیک محورهای مواصلاتی شهرستان تاکستان با حضور معاون دفتر آمار، ایمنی و ترافیک سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و دیگر مسئولان این شهرستان خبر داد.

تاریخ انتشار: 1397/10/18

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین، جبار قهاری معاون این اداره کل با اعلام این خبر گفت: اين جلسه با حضور مخبر معاون دفتر آمار، ایمنی و ترافیک سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، بخشدار مرکزی شهرستان تاکستان، رییس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان تاکستان، رییس راه و شهرسازی شهرستان تاکستان، فرمانده پلیس راه محور آزادراه قزوین-زنجان، مسئول عملیات پلیس راه استان، رییس اداره ایمنی و ترافیک، رییس هلال احمر شهرستان تاکستان، و نماینده دفتر فنی فرمانداری تاکستان با موضوع ارتقای ایمنی محورهای مواصلاتی شهرستان تاکستان برگزار شد.
قهاری در خصوص موارد و موضوعات مطرح شده در این جلسه بیان داشت: بررسی عملکرد اداره ایمنی و ترافیک در حوزه ایمن سازی مدارس حاشیه راهها، ارتقای ایمنی راکبین موتورسیکلت سوار و همچینین بررسی نقاط پرحادثه شهرستان تاکستان از موضوعات مورد طرح و بررسی در این جلسه بود.
قهاری عنوان کرد: اعضای این جلسه بازدیدی نیز از اجرای ایمن سازی فیزیکی طرح ایمن سازی مدارس حاشیه راهها داشتند.
وی در پایان افزود: حاضرین در این جلسه با حضور در محورهای مواصلاتی شهرستان تاکستان از نقاط پرحادثه این شهرستان بازدید نمودند.مشخصات:
نظرات: *