پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین

:

اخبار: جبار قهاری معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین با حضور در محل پایانه کالای قزوین درخواست ها و مسائل فعالین بخش حمل و نقل کالای جاده ای را مورد بررسی قرار داده و دستورات لازم را جهت تسهیل در امور مربوطه را صادر نمود.


بررسی درخواست های رانندگان حمل و نقل کالای جاده ای در محل پایانه کالای قزوین


جبار قهاری معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین با حضور در محل پایانه کالای قزوین درخواست ها و مسائل فعالین بخش حمل و نقل کالای جاده ای را مورد بررسی قرار داده و دستورات لازم را جهت تسهیل در امور مربوطه را صادر نمود.

تاریخ انتشار: 1397/10/13

به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان قزوين، روز پنجشنبه جبار قهاری معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین همزمان با تشکیل کمیته توزیع لاستیک در پایانه کالای قزو ین ضمن بازدید از محل پایانه کالا طی دیدار حضوری که با جمعی از رانندگان داشت درخواست های آنها بررسی و مورد رسیدگی قرار داد.
قهاری در این بازدید بیان داشت : بررسی درخواست ها و مشکلات رانندگان و رسیدگی به موقع به آنها از اولویت های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در زمینه احقاق حقوق رانندگان تلاشگر استان می باشد.
وی عنوان کرد : بر اساس هماهنگی های صورت گرفته توسط این اداره کل مقرر شده معاون حمل و نقل و رییس اداره حمل و نقل کالای این اداره کل بصورت هفتگی ضمن بازدید از محل پایانه کالای قزوین بصورت حضوری با رانندگان دیدار و درخواست های آنها را مورد بررسی و رسیدگی قرار دهند.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین در ادامه افزود : تاکنون مجموعا تعداد 18801 حلقه لاستیک در استان توزیع شده است که 15258 حلقه آن مربوط به ناوگان باری بوده و این روند انشاء الله در صورت با تخصیص لاستیک از سازمان صنعت ، معدن و تجارت ادامه داشته و درخواست های واصله بصورت هفتگی بر اساس محل صدور کارت هوشمند ناوگان و میزان پیمایش یکسال اخیر بررسی و اولویت بندی می گردد.
گفتنی است کمتیه توزیع لاستیک استان با حضور نمایندگان استانداری، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، سازمان صنعت، معدن و تجارت، کانون انجمن های صنفی رانندگان و انجمن صنفی رانندگان کالای شهرستان قزوین تشکیل شد.مشخصات:
نظرات: *