پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

افتتاح پایگاه مقاومت بسیج شهدای رانندگان در محل پایانه ی کالای قزوین


پایگاه مقاومت بسیج شهدای رانندگان در محل پایانه کالای قزوین با حضور فرماندار، فرمانده سپاه ناحیه البرز، فرمانده انتظامی شهرستان البرز افتتاح شد.

تاریخ انتشار: 1397/10/09

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین، حسین حیدری با اعلام این خبر گفت: پایگاه مقاومت بسیج شهدای رانندگان پایانه کالای قزوین بمناسبت گرامیداشت حماسه 9 دی با حضور فرماندار، فرمانده سپاه ، رییس عقیدتی سیاسی سپاه ، فرمانده انتظامی شهرستان البرز، معاون حمل و نقل و رییس اداره حمل و نقل کالای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین، رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان البرز، مسئول پایانه کالای قزوین، مسئول بسیج اصناف شهرستان البرز و رییس و اعضای انجمن صنفی رانندگان و جمعی از مسئولان در محل پایانه کالای قزوین افتتاح شد.
حیدری در خصوص هدف افتتاح پایگاه مقاومت بسیج عنوان کرد: یکی از اهداف مهم در افتتاح این پایگاه مقاومت بسیج ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین رانندگان تلاشگر استان می باشد.
وی گفت: نیاز به بسیج امروز بیشتر از گذشته احساس می شود و با توجه به ظرفیت ها و توان موجود باید حداکثر استفاده را از این پتانسیل ببریم.
حیدری افزود: بسیج در انقلاب اسلامی به‌عنوان یک نیروی خدمتگزار در خدمت تمامی ارگان ها در هر موقعیت و زمانی بوده است و هدف اصلی آن خدمتگزاری خالصانه به نظام و مردم است.
وی بیان داشت: خوشبختانه افتتاح این پایگاه با استقبال خوبی از جانب رانندگان و فعالین حوزه حمل و نقل کالا روبر شده است و این قشر زحمت کش و تلاشگر آمادگی خود را جهت همکاری هر چه بهتر با پایگاه بسیج شهدای پایانه کالای قزوین اعلام داشتند.
در پایان این مراسم یاوری آریا به عنوان فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای رانندگان معرفی شد.مشخصات:
نظرات: *